Sezon ziemniaczany

ziemniakiBlog. bloga - blogiem pogania. Świat zwariował i każdy teraz ma swój pamiętnik w sieci. Elektroniczne obnażanie stało się w dzisiejszych czasach bardzo trendy - więc czemu nie dać ponieść się tej fali? Zobaczymy jak mój głęboki egocentryzm zabrnie w to blogowe szaleństwo. Sezon ziemniaczany... ups... znaczy blogowy uważam za otwarty.

 

 

myślenieMamy już jesień - dlatego też moje oczy zwracają się na trendy modowe. Wiadomo, wszelkiej maści "wyczuleni na kolory i style" prawdziwi mężczyźni już wiedzą, co może być modne. W co ubrać nasze szare i smętne mundurki? Ciężka sprawa... Kto ma dziś głowę na takie rzeczy, kiedy media zajęte są innymi "przyziemnymi" sprawami.

 

koloryA przecież do wyboru mamy całą paletę ubiorów! Worki polipropylenowe! - mienią się kolorami, że niejedna parada by się ich nie powstydziła. Ekologiczny stylon nie razi ekologów - nie zginęło przez niego żadne zwierzątko... tanie i gustowne. Tylko brać i ruszać w warszawę na wiejską... taaak.. rzeczy najprostsze, najtrudniej się dostrzega.

 

EdytaDzisiejsza technika pozwala oczywiście nie tylko kolorować nasze ziemniaczki - Mamy w końcu sitodruki, kalkomanie czy inne frezowania. Nie zamykajmy się w utartych formach. Można powiedzieć, że możliwości jest wiele...
Lecz mój pierwszy, dziewiczy wpis dobiega końca. Może, jak mi się poszczęści, to będę zarabiał na tym blogu co najmniej jak Kasia Tusk... chociaż myślę, że będzie trudno - bo chodząc po wszelkiej maści sklepach z worami, szmatami i gałganami dostaję odruchów wymiotnych - trudno więc, zostanę biedakiem i modą się nie będę zajmował... chuj, nie zostanę drugim Jacykowem.

3 comments

22
paź.

witam, z duża satysfakcją odnotowałem powstanie lifestylowego bloga skoncentrowanego na modzie męskiej. Każdy kto przegląda zasoby internetu łatwo zauważy jak brakuje stron o takiej tematyce. Jesli chodzi o modę damską - problemu nie ma - czy to Carlize Mystery, czy Fashionelka, regularnie aktualizują swoje blogi podając propozycje najaktualniejszych stylizacji. Moda męska dopiero powoli i nieśmiało wychodzi z ukrycia - pojawiają się pierwsze mniej czy bardziej udane propozycje jak np Mr Vintage. Bagatelizowana i pomijana problematyka męskiego ubioru pozostaje na absolutnym offsde polskiej sceny. Moim zdaniem nieslusznie - każdy wie jak łatwo przekrooczyc róznice między byciem modnie obranym a przebranym. Jaskrawe kolory, dodatki wszystko to sprawia że bardzo łatwo stać się ofiarą własnej ambicji bycia zauważonym i przesadzić - wiadomo co za dużo to niezdrowo.
Autorowi bloga życze samych udanych looków - z zaciekawieniem czekam na pierwsze propozycje- Powodzenia!

22
paź.

Obawiam się drogi Obywatelu, że do końca nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego wpisu - krótko: o modzie napisałem dwa razy "pierwszy i ostatni" - poza tym "moda" jest tu tylko alegorią ;)

4
li.

hmm... no to w takim razie srogo się zawiodłem, naprawdę ciężko teraz o wartościowe wzorce modowe i szczerze przyznam, że często rano mam poważne kłopoty żeby złożyć jakiś sensowny "set" tak aby nie naruszyć panującego w firmie dress-codu a zarazem nie narazić się na uwagi typu "nuda, nuda". Przyjdzie mi najwidoczniej na taki blog jeszcze poczekać.
Niemniej nabieram apetytu na dobry blog life-stylowy, czyli mówiąc wprost odpowiadającego na pytanie - "jak żyć" - gdzie bywać, z kim warto się pokazać na tzw mieście itp itd. a także co szczególnie aktualne dziś - jak sie po tym mieście sprawnie poruszać - myślę że tematyka lokalno-towarzyska to to na co autor niniejszego bloga powinien postawić, a wiem że są to tematy nieobce autorowi.

Strony

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
Pytanie sprawdzające istoty inteligetne.
Image CAPTCHA
Wprowadź znaki znajdujące się na obrazku.